Facebook nás může podsouváním informací velmi účinně ovlivňovat

Rozruch kolem Facebooku neukazuje nic nového. Síť provozuje tyto aktivity už od svého přerodu v komerční firmu.
Vše, co napíšeme do svého profilu nebo to sdílíme o nás Facebook ví. A navíc, pokud používáme Facebook nebo aplikaci Messenger v mobilním telefonu, posíláme sociální síti geolokační informace, kde se v určité chvíli nacházíme a kde jsme se pohybovali.
Data se pak můžou využívat k ovlivňování veřejného mínění, politickým kampaním, direct marketingu, sociálnímu inženýringu a podobně.

Na dotazy ohledně podsouvání informací na Facebooku jsem odpovídal na idnes.cz. Celý rozhovor je k dispozici zde: https://zpravy.idnes.cz/facebook-bezpecnost-internet-martin-pulpan-net-pointers-data-uzivatelu-soukromi-unik-dat-g8d-/domaci.aspx?c=A180407_094635_domaci_fer

https://zpravy.idnes.cz/facebook-bezpecnost-internet-martin-pulpan-net-pointers-data-uzivatelu-soukromi-unik-dat-g8d-/domaci.aspx?c=A180407_094635_domaci_ferDalší
« Prev Post
Předchozí
Next Post »

1 komentářů:

Write komentářů
dpgvtkg5jj
AUTHOR
17. ledna 2023 v 7:12 delete

Her analysis pursuits embrace sustainable manufacturing and intelligent manufacturing. YLW, YH, YW made substantial contributions to conception and design and Bike Helmets was concerned in revising the manuscript critically for essential intellectual content material. Before implementing a hybrid manufacturing method, it is essential to understand the professionals and cons of every methodology. Here is a quick breakdown of each additive and subtractive manufacturing, and the advantages and downsides of every. Most importantly, discover out what issues to the store you’re thinking about and how they’ll prioritize your project.

Reply
avatar