Nemocnice bojují s hackery a někdy jim musí i zaplatit. Chybí odborníci na ochranu i peníze

Kybernetické útoky na české nemocnice se dějí každý den, často to skončí i zašifrovanými počítači. Aby se dostaly zpět ke svým datům, musí někdy i hackerům zaplatit. Zabezpečení dat je podfinancované a chybí odborníci, kteří by ochranu dat zajistili. Do příštího roku se to ovšem musí změnit, protože začne platit nové nařízení o ochraně dat! (GDPR)

Celý článek s mými komentáři najdete v Hospodářských Novinách: http://byznys.ihned.cz/c1-65678020-na-nemocnice-utoci-hackeri-nekdy-jim-musi-i-zaplatit-na-ochranu-chybi-odbornici-i-penize


Další
« Prev Post
Předchozí
Next Post »

1 komentářů:

Write komentářů
yzbv9uidj1
AUTHOR
28. ledna 2023 v 20:41 delete

In addition to the behavioural processes maintaining and reinforcing gambling behaviour, there are mechanisms governing the distribution 토토사이트 of responses to totally different forms of gambling play. One example of that is the matching law and its generalization , which makes an attempt to explain how organisms distribute responding to multiple of} concurrent ratio or interval schedules. Furthermore, there are some situations corresponding to on multiple of} line slot machines where the rate of reinforcement can be managed by the player whereas the rate of return remains the identical .

Reply
avatar